Sort by
  • Scooty

    ★★★★

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • The Sands Between

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Titane

    ★★★

  • After Yang

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Loki

    ★★★

  • Justice Society: World War II

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Blackberrying

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • The Fallout

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • CODA

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Let Them All Talk

    ★★★★★

  • Two Distant Strangers

    ★★

  • Happiest Season

    ★★

  • Mank

    ★★★★

  • There's a Fungus Amongus

    ★★★★★

  • Okay Google

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Earwig and the Witch

    ★★★½

  • World of Tomorrow Episode Three: The Absent Destinations of David Prime

    ★★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★½

  • The Day...

    ★★★★★

  • Another Round

    ★★★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★★

  • Snake Dick

    ★★★

  • Ammonite

    ★★★★½

  • A Night in Camp Heebie Jeebie

    ★★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • Murder³

    ★★★★★

  • Psych 2: Lassie Come Home

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★★½

  • The Killing Company

    ★★★★★

  • Tapes

    ★★★★½

  • Pretend That You Love Me

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★★

  • Who's there?

    ★★★★★

  • Boys & Toys

    ★★★★

  • Toto

    ★★★★★

  • The Light Side

    ★★★★

  • Egg

    ★★★★

  • Bite-Sized Stories

    ★★★★★

  • DD[0]Ser

    ★★★★★

  • Last and First Men

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Superman: Red Son

    ★★★½

  • Emma.

    ★★★★½

  • Loca

    ★★★★

  • His House

    ★★★★

  • Nine Days

    ★★★★★

  • The Father

    ★★★★★

  • Minari

    ★★★★

  • The Nest

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • Alive

    ★★★½