Sort by
  • Madame Web

  • Captain Miller

    ★★★★

  • Jigarthanda DoubleX

    ★★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★½

  • Leo

    ★★½

  • American Fiction

    ★★★½

  • Jawan

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★½

  • The Killer

    ★★½

  • Maestro

    ★½

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★

  • Ferrari

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★½

  • Saltburn

    ★½

  • El Conde

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Ponniyin Selvan: Part II

    ★★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • BEEF

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Stephen Curry: Underrated

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Bank of Dave

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★

  • Babylon

    ★½

  • Pelosi in the House

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Stutz

  • The People You're Paying to Be in Shorts

    ★★★★½

  • God Forbid: The Sex Scandal That Brought Down a Dynasty

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • The Redeem Team

    ★★★

  • Las Abogadas: Attorneys on the Front Lines of the Migrant Crisis

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

    ★★★

  • Ponniyin Selvan: Part I

    ★★★★★

  • Entergalactic

    ★★★

  • From the Hood to the Holler

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★

  • Blonde

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★