Virginia has logged 20 entries for films during July 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Atomic Blonde

Atomic Blonde

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Incredible Jessica James

The Incredible Jessica James

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Atomic Blonde

Atomic Blonde

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
21 Days

21 Days

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
21
The Railway Man

The Railway Man

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
The Bay

The Bay

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Chernobyl Diaries

Chernobyl Diaries

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
The Big Sick

The Big Sick

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
To the Bone

To the Bone

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
A Single Man

A Single Man

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Dave

Dave

1993
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
A Fish Called Wanda

A Fish Called Wanda

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Dyatlov Pass Incident

The Dyatlov Pass Incident

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Creep

Creep

2014
×
Read the review Edit this entry  
01
Neighbors

Neighbors

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Neighbors 2: Sorority Rising

Neighbors 2: Sorority Rising

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry