Sort by
  • Kimi

    ★★★★

  • Akira

    ★★★★

  • The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader

    ★★

  • The Diary of a Teenage Girl

    ★★★½

  • Wild Things

    ★★★★

  • Straight Outta Compton

    ★★★

  • The Reader

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Mermaids

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Yes Man

    ★★

  • War of the Worlds

    ★★★★

  • The Secret of NIMH

    ★★★★★

  • Working Girls

    ★★★★

  • Private School

    ★★

  • Girlfriends

    ★★★★½

  • Clueless

    ★★★★½

  • The Prince and the Showgirl

    ★★★