RSS feed for Valeofruin
  • Evangelion the Movie AVANT 1: 0706 Version

    ★★★

  • The Fan

    ★★½

  • It

    ★★½

  • Apocalypse Now: Final Cut

    ★★★★½

  • Matriculated

    ★★★

  • The Second Renaissance Part II

    ★★★

  • Don't Hug Me I'm Scared 5

    ★★★★

  • Don't Hug Me I'm Scared 3

    ★★★★

  • Don't Hug Me I'm Scared II: TIME

    ★★★★

  • Don't Hug Me I'm Scared

    ★★★★

  • Wrestling Isn't Wrestling

    ★★★½

  • Tokyo 1958

    ★★★★½

  • As I Was Moving Ahead Occasionally I Saw Brief Glimpses of Beauty

    ★★★★★

  • Ivan Vasilyevich Changes His Profession

    ★★★★★

  • Good bye, Lenin!

    ★★★½

  • Star Wars

    ★★★★

  • The Taste of Tea

    ★★★★★

  • Heater

    ★★★★