• The Batman

  • Brazen

    ½

  • Scream

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Grumpy Christmas

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Anonymously Yours

    ★★

  • The Whole Truth

    ★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • Jonas Brothers Family Roast

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Love Hard

    ★★½

  • Encanto

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Maid

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Chilangolandia

    ★★½

  • The Guilty

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • After We Fell

    ½

  • He's All That

  • The Voyeurs

    ★★½

  • Don't Breathe 2

    ½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Aftermath

    ★★

  • More the Merrier

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • The Legacy of Chucky

    ★★★★

  • Old

    ★★½

  • Lamb

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★

  • The Forever Purge

    ★½

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • 22 vs. Earth

    ★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • Instructions for Su

    ★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Yes Day

    ★½

  • War of Likes

    ½

  • Moxie

    ★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★

  • Cherry

    ★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • CODA

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • Chore Day - The Incredibles Way

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★