⚯͛ Val has logged 16 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Father

The Father

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Billie Eilish: The World's a Little Blurry

Billie Eilish: The World's a Little Blurry

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Cherry

Cherry

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
War of Likes

War of Likes

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Chore Day - The Incredibles Way

Chore Day - The Incredibles Way

2021
×
★★★½
Edit this entry  
09
Moxie

Moxie

2021
×
★★★
Edit this entry  
07
The Bourne Identity

The Bourne Identity

2002
×
★★★
Edit this entry  
07
Good Will Hunting

Good Will Hunting

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Intouchables

The Intouchables

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Waves

Waves

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Juliet, Naked

Juliet, Naked

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry