Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Saw X

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Polite Society

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • The Blackwell Ghost 7

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Rosaline

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • The Munsters

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ½

  • Confess, Fletch

    ★★

  • Jo Koy: Live from the Los Angeles Forum

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • About Fate

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Blonde

    ½

  • Don't Worry Darling

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • White Noise

    ½

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Groot's First Steps

    ★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★

  • Not Okay

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Girl in the Picture

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Vengeance

    ★★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey

  • Elvis

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • The Blackwell Ghost 6

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Umma

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • Embrace the Panda: Making Turning Red

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Marry Me

    ½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Death to 2021

  • Jujutsu Kaisen 0

  • The King's Man

    ½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★★★