RSS feed for Valvu
  • To Die For

    ★★★

  • The Giver

    ★★★★★

  • Interstellar

    ★★★★

  • Pain and Glory

    ★★★

  • The Accountant

    ★★★★

  • To the Bone

    ★★½

  • The Accountant of Auschwitz

    ★★★★

  • Blue Jasmine

    ★★★★★

  • When a Stranger Calls

    ★½

  • 1922

    ★★★★

  • It's Now or Never

    ★★

  • Naomi and Ely's No Kiss List

    ★★★

  • The Bounty Hunter

    ★★

  • Crazy, Stupid, Love.

    ★★★½

  • The Rock

    ★★★½

  • It's Kind of a Funny Story

    ★★

  • Steve Jobs

    ★★★★

  • The Rite

    ★★★★