Sort by
  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ★★★★

  • Corona Zombies

    ★★

  • Color Out of Space

    ★★★★★

  • Horror Noire: A History of Black Horror

    ★★★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Venom

    ★★★★

  • You Might Be the Killer

    ★★★★½

  • Apostle

    ★★★★½

  • Hell House LLC II: The Abaddon Hotel

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★★★

  • Tales from the Hood 2

    ★★★★

  • Kevin Smith: Silent but Deadly

    ★★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★½

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Puppet Master: The Littlest Reich

    ★★★★

  • Ghostland

    ★★★½

  • Take Your Pills

    ★★★

  • Hellraiser: Judgment

    ★★★½

  • Summer of 84

    ★★★

  • We Always Find Ourselves in the Sea

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★½

  • Justice League

    ★★½

  • The Babysitter

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Downrange

    ★★★

  • Mom and Dad

    ★★★½

  • It

    ★★★★½

  • Ruin Me

    ★★★½

  • Little Evil

    ★★★½

  • Wet Hot American Summer: Ten Years Later

    ★★★★½

  • King Cohen: The Wild World of Filmmaker Larry Cohen

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★½

  • Dead Shack

    ★★★★

  • Primal Screen

    ★★★

  • Mayhem

    ★★★★½

  • The Disaster Artist

    ★★★★

  • The Home

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★★½

  • Halloweed

    ★½

  • Phantasm: Ravager

    ★★★★

  • Heartland

    ★★

  • David Cross: Making America Great Again

    ★★★½

  • Sadako vs. Kayako

    ★★★★

  • I Want You Inside Me

    ★★★★★

  • Kedi

    ★★½

  • Deadpool

    ★★★★½

  • Yoga Hosers

    ★★★★★

  • Venefica

    ★★★★

  • Hell House LLC

    ★★★★

  • In the Night

    ★★★★

  • Southbound

    ★★★★★

  • Hardcore Henry

    ★★★★½

  • Deathgasm

    ★★★★

  • Innsmouth

    ★★★★

  • The Mind's Eye

    ★★★½

  • Wet Hot American Summer: First Day of Camp

    ★★★★

  • Jurassic World

    ★★★★

  • Evil Bong 420

    ★★★½

  • He Took His Skin Off For Me

    ★★★½

  • Annabelle

    ★½

  • Tusk

    ★★★★★

  • Escape from Midwich Valley

    ★★★★

  • Killer Legends

    ★★★½

  • It Follows

    ★★★★★

  • WNUF Halloween Special

    ★★★★

  • All Cheerleaders Die

    ★★★★½

  • The Sacrament

    ★★★★½

  • Curse of Chucky

    ★★★★½

  • Atlantic Rim

    ★★½