• To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Red Dot

    ★★★

  • Below Zero

    ★★★½

  • Dancing with the Cars

    ★★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

    ★★

  • Unparalleled Parking

    ★★

  • To Fitness and Beyond

    ★½

  • Dory Finding

    ★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

    ★★

  • Cookie Num Num

    ★★★

  • Soul of the City

    ★★★

  • Chore Day - The Incredibles Way

    ★★★

  • A Day in the Life of the Dead

    ★★★

  • Outside the Wire

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • Death to 2020

    ★★★

  • Burrow

    ★★★

  • BREAK IT ALL: The History of Rock in Latin America

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • High School Musical: The Musical: The Holiday Special

    ★★★

  • The Midnight Sky

    ★★★

  • Godmothered

    ★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★★

  • Mank

    ★★★

  • The Craft: Legacy

    ★★★

  • Holidate

    ★★★

  • The Undoing

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • Over the Moon

    ★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Grandma's Last Wishes

    ★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★

  • The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

    ★★★★

  • Happy Halloween, Scooby-Doo!

    ★★★

  • You've Got This

    ★★½

  • The Boys in the Band

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • On the Rocks

    ★★★½

  • The Paramedic

    ★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★½

  • Dad Wanted

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Centigrade

    ★★★½

  • Dark Forces

    ★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★

  • The Seduction School

    ★★

  • The Kissing Booth 2

    ★★★

  • Offering to the Storm

    ★★★½

  • Ava

    ★★★½

  • Greyhound

    ★★★★

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★★

  • Out

    ★★★★

  • Scoob!

    ★★★

  • The Half of It

    ★★★

  • Dangerous Lies

    ★★

  • Defending Jacob

    ★★★½

  • Be Careful What You Wish For

    ★★★

  • Extraction

    ★★★★

  • Sputnik

    ★★★½

  • The Willoughbys

    ★★★

  • Here We Are: Notes for Living on Planet Earth

    ★★★★

  • Money Heist: The Phenomenon

    ★★★★

  • Unorthodox

    ★★★★★

  • Little Fires Everywhere

    ★★★★

  • Trolls World Tour

    ★★★½

  • Mulan

    ★★★★

  • Spenser Confidential

    ★★★

  • The Hater

    ★★★★

  • Playdate with Destiny

    ★★★