Sort by

Vandammage80 has logged 14 entries for films during May 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Star Trek VI: The Undiscovered Country

Star Trek VI: The Undiscovered Country

1991
×
★★★½
Edit this entry  
28
Star Trek V: The Final Frontier

Star Trek V: The Final Frontier

1989
×
★★★
Edit this entry  
27
Star Trek IV: The Voyage Home

Star Trek IV: The Voyage Home

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
End of Watch

End of Watch

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Star Trek III: The Search for Spock

Star Trek III: The Search for Spock

1984
×
★★½
Edit this entry  
21
Star Trek II: The Wrath of Khan

Star Trek II: The Wrath of Khan

1982
×
★★★★
Edit this entry  
20
Star Trek Into Darkness

Star Trek Into Darkness

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Doomsday Book

Doomsday Book

2012
×
★★
Edit this entry  
17
A Good Day to Die Hard

A Good Day to Die Hard

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Freaky Deaky

Freaky Deaky

2012
×
★★
Edit this entry  
14
Forced To Fight

Forced To Fight

2011
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Jack Reacher

Jack Reacher

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
John Dies at the End

John Dies at the End

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Place Beyond the Pines

The Place Beyond the Pines

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry