Sort by
  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Firestarter

    ★★

  • Senior Year

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Cheaper by the Dozen

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Dog

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★

  • Marry Me

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

  • Home Team

    ★★½

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The 355

    ★★

  • American Underdog

    ★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • Mixtape

    ★★★★

  • Single All the Way

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Unforgivable

    ★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Sing 2

    ★★★

  • Mr. Saturday Night

    ★★★

  • DMX: Don't Try to Understand

    ★★½

  • Swan Song

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Finch

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • What Happened, Brittany Murphy?

    ★★

  • Antlers

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Britney vs. Spears

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★

  • Jagged

    ★★★½

  • The Humans

    ★★★

  • Listening to Kenny G

    ★★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

  • Copshop

    ★★★