Sort by
  • Love at First Sight

  • The Nun II

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

  • No Hard Feelings

    ★★

  • Monster

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

  • Scream VI

    ½

  • Unlocked

    ½

  • Infinity Pool

    ½

  • Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the Macabre

    ½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Prey for the Devil

    ½

  • Luckiest Girl Alive

  • Smile

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • Glass Onion

  • Pinocchio

  • Don't Worry Darling

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★

  • Barbarian

  • Fall

  • Not Okay

  • Orphan: First Kill

    ½

  • Nope

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ½

  • Link: Eat, Love, Kill

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Crush

  • Metal Lords

    ★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Soundtrack #1

    ★★

  • Deep Water

  • Phoenix Rising

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Fresh

    ★★★★★

  • Scream

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ½

  • Hawkeye

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ½

  • Love Hard

    ½

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • No One Gets Out Alive

    ½

  • The Black Phone

    ★★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★½

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Nightbooks

    ½

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Afterlife of the Party

    ½

  • The Voyeurs

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ½

  • The Suicide Squad

    ½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Lamb

    ½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★★

  • Till Death

    ★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★