Sort by
  • Drive-Away Dolls

    ★★★★

  • Dune: Part Two

    ★★★★★

  • Madame Web

  • Argylle

    ★★★

  • The Beekeeper

    ★★★½

  • Mean Girls

    ★★★★

  • Echo

    ★★★½

  • Night Swim

    ★½

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★

  • Anyone But You

    ★★★½

  • Wonka

    ★★★★

  • Napoleon

    ★★★½

  • Journey to Bethlehem

    ★★★

  • Wish

    ★★★

  • The Marvels

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★★

  • Trolls Band Together

    ★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • The Mill

    ★½

  • Freelance

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Saw X

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★½

  • The Creator

    ★★★

  • Expend4bles

    ★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • Next Goal Wins

    ★★½

  • Dumb Money

    ★★★★

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★★

  • The Nun II

    ★★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Retribution

    ★★

  • Ahsoka

    ★★★★

  • Warrior King

  • Strays

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Secret Invasion

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Carl's Date

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Stan Lee

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • About My Father

    ★★½

  • The Boogeyman

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • How to Have Sex

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • It Lives Inside

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★