Sort by

Vasili has logged 14 entries for films during December 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Darkest Hour

Darkest Hour

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Disaster Artist

The Disaster Artist

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Pitch Perfect 3

Pitch Perfect 3

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
It's a Wonderful Life

It's a Wonderful Life

1946
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Return of the Jedi

Return of the Jedi

1983
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith

Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Star Wars: Episode II – Attack of the Clones

Star Wars: Episode II – Attack of the Clones

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Star Wars: Episode I – The Phantom Menace

Star Wars: Episode I – The Phantom Menace

1999
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Coco

Coco

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Justice League

Justice League

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry