Sort by
  • Miley Cyrus – Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

  • Scream VI

    ★★★★

  • Daisy Jones & the Six

  • Sun and Concrete

    ★★★½

  • Unlocked

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • 80 for Brady

  • Infinity Pool

  • Missing

    ★★★½

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

  • This Place Rules

  • Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

  • Something from Tiffany's

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

  • Rosaline

    ★★★½

  • Old People

    ★½

  • 20th Century Girl

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

  • My Policeman

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

  • Empire of Light

    ½

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Joni Mitchell, le spleen et la colère

  • After Ever Happy

  • Hunting Season

    ★★

  • Inside the Mind of a Cat

  • Look Both Ways

  • Beast

  • Not Okay

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • National Theatre Live: Prima Facie

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Ms. Marvel

  • Keep Sweet: Pray and Obey

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Crimes of the Future

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Our Father

  • Senior Year

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Crush

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

  • The Lost City

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Embrace the Panda: Making Turning Red

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★

  • Juvenile Justice

  • The Batman

    ★★★★★