Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Death to 2021

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Over the Moon

  • Soul

    ★★★★½

  • The Half of It

  • The Social Dilemma

  • Frozen II

  • Hustlers

    ★★★½

  • The Platform

  • Babyteeth

    ★★

  • Joker

  • Tell Me Who I Am

  • It Chapter Two

  • Toy Story 4

  • Aladdin

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Bird Box

  • The Grinch

  • Green Book

  • mid90s

  • Beautiful Boy

  • Johnny English Strikes Again

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Incredibles 2

  • Bao

  • Duck Butter

  • A Quiet Place

  • Annihilation

  • Phantom Thread

    ★★★★★

  • Paddington 2

    ★★★★

  • Coco

  • Lady Bird

  • The Shape of Water

  • War for the Planet of the Apes

  • Despicable Me 3

  • Abducted in Plain Sight

  • Baby Driver

  • Super Dark Times

  • Get Out

  • Call Me by Your Name

  • Passengers

  • Moana

  • Trolls

  • 13th

  • Split

  • The Founder

  • Moonlight

  • Arrival

  • Suicide Squad

  • Your Name.

  • Piper

  • Finding Dory

  • Alice Through the Looking Glass

  • The Salesman

  • The Handmaiden

  • Train to Busan

  • Allegiant

  • Zootopia

  • Sing Street

  • The Danish Girl

  • The Martian

  • Straight Outta Compton

  • Minions