Sort by
  • Napoleon

    ★★

  • The Marvels

    ★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Eddie Murphy : Hollywood's Black King

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Exorcist: Believer

    ★½

  • Weekend Rebels

    ★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • Night of the Hunted

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Underneath

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Nightman

    ★★★

  • The Nun II

    ★★½

  • Eisspin, the Oh So Terrible

    ★★★½

  • Dogman

    ★★★

  • Slotherhouse

    ★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • The Moon

    ★★½

  • Sympathy for the Devil

    ★★½

  • Unsere Geschichte - Der Elbtunnel: Pionierwerk und Staufalle

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • God Is a Bullet

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Mayhem!

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Wonka

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • The Seeding

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Roundup: No Way Out

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Robot Dreams

  • Vincent Must Die

    ★★★

  • She Is Conann

    ½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Tiger Stripes

    ★★★★

  • The Animal Kingdom

    ★★★½

  • Mars Express

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Deadline

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★½

  • Air

    ★★★★

  • Girl Unknown

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Last Sentinel

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Raging Grace

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Frontiers

    ★★★½

  • 65

    ★★½

  • Mad Fate

    ★★½

  • The Teachers’ Lounge

    ★★★★

  • Pandemonium

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Asterix & Obelix: The Middle Kingdom