Sort by

Buddy has logged 17 entries for films during November 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Underworld: Blood Wars

Underworld: Blood Wars

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Your Name.

Your Name.

2016
×
★★★★
Edit this entry  
24
The Founder

The Founder

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Masterminds

Masterminds

2016
×
Edit this entry  
22
Bad Santa 2

Bad Santa 2

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Fantastic Beasts and Where to Find Them

Fantastic Beasts and Where to Find Them

2016
×
★★★½
Edit this entry  
20
Don't Think Twice

Don't Think Twice

2016
×
★★★½
Edit this entry  
20
Come and Find Me

Come and Find Me

2016
×
★★½
Edit this entry  
12
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★
Edit this entry  
12
Nocturnal Animals

Nocturnal Animals

2016
×
★★★★
Edit this entry  
12
True Memoirs of an International Assassin

True Memoirs of an International Assassin

2016
×
★½
Edit this entry  
09
31

31

2016
×
★★½
Edit this entry  
08
The Accountant

The Accountant

2016
×
★★★
Edit this entry  
07
Keeping Up with the Joneses

Keeping Up with the Joneses

2016
×
★★½
Edit this entry  
06
American Honey

American Honey

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Blue Jay

Blue Jay

2016
×
★★★½
Edit this entry  
03
Hacksaw Ridge

Hacksaw Ridge

2016
×
★★★★★
Edit this entry