• What the Day Owes the Night

    ★★★★★

  • In the Heliopolis Flat

    ★★★★

  • The Metamorphosis of Birds

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Run

    ★★★

  • Tito

    ★★★★

  • Seconds

    ★★★★

  • In the Realm of the Senses

    ★★½

  • 2046

    ★★★★½

  • Lolita

    ★★

  • Ashes and Snow

    ★★★★★

  • Raw

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • The Double

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • Maniac

    ★★★½

  • The Enshrined Saint

    ★★★