RSS feed for francesca
  • Nightcrawler

    ★★★★

  • The Silence of the Lambs

    ★★★★½

  • A Simple Favor

    ★★★★½

  • Secret Obsession

    ★★

  • The Perfect Date

    ★★½

  • My Best Friend's Wedding

    ★★½

  • Murder Mystery

    ★★★

  • Atomic Blonde

    ★★★½

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★

  • The Game Plan

    ★★★½

  • Yesterday

    ★★★★½

  • Just Like Heaven

    ★★★★½

  • The Switch

    ★★★★½

  • Imagine That

    ★★★

  • Daddy Day Care

    ★★★★

  • Isn't It Romantic

    ★★★½

  • I Am Mother

    ★★½