Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Unforgivable

    ★★★½

  • Finch

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Antlers

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Kate

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Stowaway

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • Wrong Turn

    ★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Death to 2020

  • The Midnight Sky

    ★½

  • Your Honor

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Cadaver

    ★★

  • Over the Moon

    ★★★★½

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★½

  • Run

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • Fireball: Visitors from Darker Worlds

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Peninsula

    ★★★★

  • Ava

    ★★★

  • A Whisker Away

    ★★★★★