• Encanto

    ★★★★★

  • Far From the Tree

    ★★★★

  • The Perfect Candidate

    ★★★½

  • Cool Cat Saves the Kids

    ½

  • Pirates

    ★★★

  • Foxy Brown

    ★★★

  • Mimic

    ★★★½

  • Cowboy Bebop: The Lost Session

    ★★★

  • Sweetheart

    ★★★

  • The Ritual

    ★★★★

  • The Third Man

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★½

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

  • A Tale of Two Sisters

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★½