RSS feed for Anca

Anca has logged 11 entries for films rated ★★★★½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Endless

The Endless

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
16
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
22
Oppressed Majority

Oppressed Majority

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
13
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
07
Why Don't You Play in Hell?

Why Don't You Play in Hell?

2013
×
★★★★½
Edit this entry  
18
Starlet

Starlet

2012
×
★★★★½
Edit this entry  
15
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
14
Phantom Thread

Phantom Thread

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
03
Rope

Rope

1948
×
★★★★½
Edit this entry  
03
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
26
BPM (Beats per Minute)

BPM (Beats per Minute)

2017
×
★★★★½
Edit this entry