RSS feed for Anca

Anca has rated 18 films ★★★½ .

  • Support the Girls

    ★★★½

  • Beach Rats

    ★★★½

  • Resolution

    ★★★½

  • Safety Not Guaranteed

    ★★★½

  • Ingrid Goes West

    ★★★½

  • Stroszek

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Lone Wolf and Cub: Baby Cart in Peril

    ★★★½

  • I, Tonya

    ★★★½

  • Black Mirror: USS Callister

    ★★★½

  • Colossal

    ★★★½

  • The Whiskey Bandit

    ★★★½

  • Professor Marston and the Wonder Women

    ★★★½

  • The Love Witch

    ★★★½

  • Black Mirror: Hang the DJ

    ★★★½

  • To Sir, with Love

    ★★★½

  • Your Friends & Neighbors

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½