Maude has logged 14 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
La Rabbia

La Rabbia

1963
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Luminous People

Luminous People

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
We Won't Grow Old Together

We Won't Grow Old Together

1972
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Love Exists

Love Exists

1960
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
In My Room

In My Room

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Donkey Skin

Donkey Skin

1970
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
An Actor's Revenge

An Actor's Revenge

1963
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Modern Romance

Modern Romance

1981
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Dune

Dune

1984
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Mysteries of the Chateau of Dice

The Mysteries of the Chateau of Dice

1929
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Tenet

Tenet

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
The New Mutants

The New Mutants

2020
×
Read the review Edit this entry  
01
T,O,U,C,H,I,N,G

T,O,U,C,H,I,N,G

1969
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Caniba

Caniba

2017
×
Read the review Edit this entry