Sort by

jawn dielman has logged 15 entries for films during January 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Game Over

Game Over

1989
×
★★½
Edit this entry  
22
Opening Night

Opening Night

1977
×
★★★½
Edit this entry  
21
Missing

Missing

2023
×
★★★
Edit this entry  
20
The Killing of a Chinese Bookie

The Killing of a Chinese Bookie

1976
×
★★★
Edit this entry  
19
A Woman Under the Influence

A Woman Under the Influence

1974
×
★★★
Edit this entry  
17
Faces

Faces

1968
×
★★
Edit this entry  
13
The Devil Is a Woman

The Devil Is a Woman

1935
×
★★½
Edit this entry  
13
The Scarlet Empress

The Scarlet Empress

1934
×
★★★½
Edit this entry  
12
Blonde Venus

Blonde Venus

1932
×
★★★½
Edit this entry  
11
Shanghai Express

Shanghai Express

1932
×
★★★
Edit this entry  
10
Knock Off

Knock Off

1998
×
★★
Edit this entry  
07
Double Team

Double Team

1997
×
★★★
Edit this entry  
05
M3GAN

M3GAN

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Babylon

Babylon

2022
×
★★★½
Edit this entry  
01
Closer

Closer

2004
×
★★½
Edit this entry