• WNUF Halloween Special

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★½

  • Lost in New York

    ★★½

  • The Witching

    ★★

  • The Amusement Park

    ★★½

  • Killer Klowns from Outer Space

    ★★★

  • Hack-O-Lantern

    ★½

  • The Fan

    ★★½

  • Halloween II

    ★★

  • Halloween

    ★★½

  • Halloween: The Curse of Michael Myers

  • Halloween 5: The Revenge of Michael Myers

    ★½

  • Halloween Kills

  • Father of My Children

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★½

  • Sausage Party

    ★★

  • Halloween: Resurrection

    ★½

  • Lake Mungo

    ★★★