Sort by
  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey

  • Father of the Bride

    ★★½

  • Elvis

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Our Father

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • The Quiet Girl

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Warsha

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Official Competition

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • McCartney 3, 2, 1

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Save Ralph

  • Framing Britney Spears

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★