Sort by
  • Falling for Christmas

    ★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Blonde

    ½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Look Both Ways

    ★★★★

  • Purple Hearts

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★★

  • Through My Window

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The Hating Game

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Back to the Outback

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Love Hard

    ★★½

  • Eternals

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • He's All That

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Free Guy

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Elite Short Stories: Carla Samuel

  • Elite Short Stories: Omar Ander Alexis

  • Elite Short Stories: Nadia Guzmán

  • Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe

  • Loki

  • In the Heights

    ★★★½

  • Save Ralph

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Creating The Queen's Gambit

  • Death to 2020

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★★

  • High School Musical: The Musical: The Holiday Special

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★½

  • Mank

    ★★

  • Holidate

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

  • Soul

    ★★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Miraculous World: New York, United HeroeZ

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • After We Collided

    ½

  • If Anything Happens I Love You