Versace_Cologne has logged 18 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Truth About Charlie

The Truth About Charlie

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Cyberella : Forbidden Passions

Cyberella : Forbidden Passions

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Killer

The Killer

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Rumble Fish

Rumble Fish

1983
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Speed Racer

Speed Racer

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Sudden Impact

Sudden Impact

1983
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Man with a Movie Camera

Man with a Movie Camera

1929
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Surrender

Surrender

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Stellar

Stellar

1993
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Incognito

Incognito

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Losing Ground

Losing Ground

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Lady in the Water

Lady in the Water

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Insider

The Insider

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Two Lovers

Two Lovers

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Thunder

Thunder

1982
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Barry Lyndon

Barry Lyndon

1975
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The White Storm

The White Storm

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Hunger

The Hunger

1983
×
★★★★½
Read the review Edit this entry