Sort by
  • Nope

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • No Time to Die

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★½

  • Frozen II

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★★

  • Bacurau

    ★★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Us

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • BTS World Tour: Love Yourself in Seoul

    ★★★★

  • Fyre

    ★★★

  • Aquaman

    ★★½

  • Bird Box

    ★★★★

  • Apostle

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★★★

  • At Eternity's Gate

    ★★★½

  • The Favourite

    ★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Calibre

    ★★★★

  • Set It Up

    ★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★

  • Catwalk: Tales from the Catshow Circuit

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Winchester

  • Black Panther

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★

  • Searching

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Forgotten

    ★★★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Joan Didion: The Center Will Not Hold

    ★★★★

  • It

    ★★★★★

  • Olaf's Frozen Adventure

    ★★½

  • The Shape of Water

    ★★★★

  • Logan Lucky

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • The Beguiled

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • Gilmore Girls: A Year in the Life

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Moana

    ★★★★★

  • The Girl on the Train

    ★★

  • Jackie

    ★★★

  • Moonlight

    ★★★★★

  • Arrival

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★★★

  • Your Name.

    ★★★★

  • The Secret Life of Pets

    ★★★

  • Lights Out

    ★★

  • Piper

  • Finding Dory

    ★★★★

  • The Conjuring 2

    ★★★★