Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★

  • Once Upon a Crime

    ★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★★

  • One True Loves

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Unlocked

    ★★★★★

  • Maybe I Do

    ★★

  • Missing

    ★★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Someone Borrowed

    ★★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Loving Adults

    ★★★

  • Fall

    ★★

  • Honor Society

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Crush

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★★

  • Love and Leashes

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Voyeurs

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • Tokyo Revengers

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★★

  • Holidate

    ★★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Fantasy Island

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Bombshell

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★★

  • In the Tall Grass

    ★★