• Andrew Schulz: Infamous

    ★★★★

  • Agronominon

    ★★★★★

  • Murder at Yellowstone City

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★½

  • Bill Burr Presents: Friends Who Kill

    ★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★

  • Evil Bong 888: Infinity High

    ★★

  • Men

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Shark Bait

    ★★

  • Suicide for Beginners

    ★★★

  • Escape the Field

    ★★

  • Choose or Die

    ★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Infinite Storm

    ★★

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★★

  • Attack of the 50 Foot Camgirl

    ★★

  • No Exit

    ★★½

  • Studio 666

    ★★★½

  • The Ledge

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Flux Gourmet

    ★★★½

  • Dark Glasses

    ★★★★

  • Shut In

    ★½

  • Kimi

    ★★

  • 60 Seconds to Live

    ★½

  • The Long Night

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • The Requin

  • Watcher

    ★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Turbo Cola

    ★★

  • Scream

    ★★★

  • Rucker

    ★½

  • American Siege

  • Jimmy Carr: His Dark Material

    ★★

  • Fortress

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • That Which Will Become of a Stolen Soul

    ★★★★★

  • Last of the Grads

    ★½

  • The Degenerates

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • Black Friday

    ★★½

  • A House on the Bayou

    ★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • Hideout

  • Christmas vs. The Walters

    ½

  • Apex

    ★½

  • The Co-Ed Killer: Mind of a Monster

    ★★★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★

  • Fear PHarm 2

    ★★½

  • Ditched

    ★★

  • Grave Intentions

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Easter Bunny Massacre

  • Antlers

    ★★★

  • Wyrmwood: Apocalypse

    ★★★

  • The Amityville Moon

    ★½

  • New York Ninja

    ★★★½

  • Like Dogs

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★½

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★

  • Night of the Animated Dead

  • Aileen Wuornos: American Boogeywoman

  • Silent Night

    ½

  • Symbolicus Vol. 2

    ★★★

  • The Desperate Hour

  • Dashcam

    ★★★½