Sort by
  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Batman Forever

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ½

  • Gone Baby Gone

    ★★

  • Nocturnal Animals

    ★★

  • Batman

    ★★★★

  • Don't Breathe

    ★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★½

  • Suicide Squad

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Ant-Man

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Game Night

    ★★★★

  • The Edge of Seventeen

    ★★★★

  • Jay and Silent Bob Strike Back

    ★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Bring It On

    ★★★