Sort by
  • Drive-Away Dolls

    ★★★½

  • Madame Web

    ★½

  • Force of Nature: The Dry 2

    ★★★½

  • The Beekeeper

    ★★★

  • Silent Night

    ★½

  • Wonka

    ★★★

  • Napoleon

    ★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★½

  • The Kitchen

    ★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★½

  • The Mask

  • The Creator

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Society of the Snow

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★

  • COPA 71

    ★★★

  • The Nun II

  • Priscilla

    ★★★★

  • Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal Person

    ★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Maestro

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Ferrari

    ★★★

  • Fingernails

    ★★

  • Saltburn

    ★★½

  • El Conde

    ★★

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Telemarketers

  • Mutiny in Heaven: The Birthday Party

    ★★★

  • Heart of Stone

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Gran Turismo

    ★★

  • Do Not Expect Too Much from the End of the World

    ★★★★★

  • Frank and Frank (or The Valley and The Walrus: Ruminations on the Mystery from Soup to Nuts)

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • John Early: Now More Than Ever

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Club Zero

    ★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★★½

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★

  • The Jennifer Meyers Story

    ★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • Ghosted

    ½

  • Mafia Mamma

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Renfield

    ★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Hypnotic

    ★★½

  • The 10th Annual On Cinema Oscar Special

    ★★★★★

  • Bottoms

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★