Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • Plane

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Sick

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Invitation

    ★★★

  • Beast

    ★★★

  • Skinamarink

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Antlers

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Dashcam

    ★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Blind Man Who Did Not Want to See Titanic

    ★★★★½

  • The Alpinist

    ★★★½

  • Encounter

    ★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Malignant

    ★★½

  • Candyman

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Pig

    ★★½

  • Belle

    ★★★½

  • After Yang

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Jurassic World Dominion: The Prologue

    ★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Civil War (Or, Who Do We Think We Are)

    ★★★★½

  • The Woman in the Window

    ★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Why Did You Kill Me?

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★