Sort by

plum has logged 12 entries for films during January 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Dirty Dancing

Dirty Dancing

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Bad Boys for Life

Bad Boys for Life

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Bad Boys II

Bad Boys II

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Bad Boys

Bad Boys

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Frozen II

Frozen II

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
1917

1917

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Frozen II

Frozen II

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Queen & Slim

Queen & Slim

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Frozen II

Frozen II

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry