Sort by
  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Broken Glass

  • No Hard Feelings

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • John Mulaney: Baby J

  • Wanton

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

  • Grounded

  • Louis C.K. at The Dolby

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Bottoms

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • You Will See Such Pretty Things

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Ghost Hunters

  • Babylon

    ★★★½

  • INNERSPACE

    ★★★★

  • He Will Find A Way Inside

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Stutz

  • Interface

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Night Life

  • Symposium

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Master Gardener

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • Sr.

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★★

  • Nope

    ★★½

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

  • Fourth of July

    ★★★

  • VISITOR

  • The Lad Goodbye

  • Keep Sweet: Pray and Obey

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • EO

    ★★★★

  • Blinking In Childhood

    ★★★★

  • Adore

  • The Northman

    ★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • I Love My Dad

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Dirtbag

    ★★

  • Uncle Honker

  • The Batman

    ★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Alan Resnick's Enterings

    ★★★★

  • Black Light