Sort by

victoria has logged 26 entries for films during September 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Smile

Smile

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Bros

Bros

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Hocus Pocus 2

Hocus Pocus 2

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Hocus Pocus

Hocus Pocus

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Blonde

Blonde

2022
×
Read the review Edit this entry  
27
Don't Worry Darling

Don't Worry Darling

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Harry Potter and the Goblet of Fire

Harry Potter and the Goblet of Fire

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Don't Worry Darling

Don't Worry Darling

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Pearl

Pearl

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Stepford Wives

The Stepford Wives

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Do Revenge

Do Revenge

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Pearl

Pearl

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Woman King

The Woman King

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Goodnight Mommy

Goodnight Mommy

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
X

X

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Halloween

Halloween

1978
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Black Phone

The Black Phone

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Confessions of a Teenage Drama Queen

Confessions of a Teenage Drama Queen

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Lizzie McGuire Movie

The Lizzie McGuire Movie

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Pulse

Pulse

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Sorority Row

Sorority Row

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Barbarian

Barbarian

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Girl, Interrupted

Girl, Interrupted

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Honk for Jesus. Save Your Soul.

Honk for Jesus. Save Your Soul.

2022
×
★★
Read the review Edit this entry