• Mortal Engines

    Mortal Engines

    ★½

    2010 disney filmi izledim sanki, steampunk diye getirebildim sonunu. Oyunculuklar, karakterler aşırı kötü

  • Hereditary

    Hereditary

    ★★★½

    mistik bişi görünce kafaya sıkacaksın, basit

  • Stand by Me

    Stand by Me

    ★★★★½

    0:59:13

    darlin darlin stand by me

  • The Addams Family

    The Addams Family

    ★★★★★

    müzikleri falan çok güzeldi. kısa, göndermeler çok güzeldi. charlize theron duydum o da çok güzeldi
    10/10

  • Eyes Wide Shut

    Eyes Wide Shut

    ★★★★½

    2 buçuk saatlik nicole kidman tecrübesi için teşekkürler kubrick, sen işini biliyorsun

  • I'm Thinking of Ending Things

    I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

    gerim gerildim ne izledim ben ya?
    ben bu filmi anlamak için fazla malım. zaman gelir de anlarsam 5/5 olur
    david thewlis çok iyiydi çok beğendim, toni colette de güzel oynamış sinematografisi de güzeldi, repliklerin karmaşıklığı çok yordu sadece ama sanırım fena bi film değildi.

  • Pan's Labyrinth

    Pan's Labyrinth

    ★★★★★

    OFFFFF HARİKA Bİ ŞEYDİ OFOFOFOFOF
    müzikler, atmosfer, mitolojik elementler ofofofofof

  • John Wick: Chapter 2

    John Wick: Chapter 2

    ★★★★★

    This review may contain spoilers. I can handle the truth.

    john wick serisinin son zamanlarda aksiyon kategorisinde pik hale gelmesinin o kadar açık nedenleri var ki yani, bi kere evren mükemmel yaratılmış. gore efektlerden kaçmamışlar çekimler up-close çoğunlukla bu da seni aksiyona dahil ediyor, her sahneyi alabiliyosun. keanu çok iyi hazırlanmış zaten tek kelimeyle mükemmel. Ian McShane ve Laurence Fishburne'ün rollerine bayıldım çok da iyi oynamış krallar. filmde en sevdiğim şeylerden biri de önceden sana gösterdiği ve sana "aha boss fight olacak" dedirten kişilerde, olaylarda john wick karakterinin gücünü bi…

  • Little Miss Sunshine

    Little Miss Sunshine

    ★★★½

    "bi s*k de doğru gitsin" derken, halihazırda doğru giden şeylerin farkına varıp onları kucaklamak lazım sanırım.
    aile filmi, tatlı bişi olmuş. birçok duyguyu aynı anda yaşadım sanırım. izlenir (özellikle pazar sabahları televizyonda çıktıysa)

  • Stuck Apart

    Stuck Apart

    ★★★★

    diyalogları falan acayip hoşuma gitti, haluk bilginer yine çok güzel oynamış. gaayet iyi.

  • The Equalizer

    The Equalizer

    ★★★★

    This review may contain spoilers. I can handle the truth.

    koskoca denzel washingtonın yanına chloe grace moretz koymuşlar... ulan hollywood ya.
    her neyse mükemmel bi aksiyon. zaten antoine fuqua filmi (southpaw).
    televizyonda anne babanla akşam atvde yayınlanır siz de takılır bırakamazsınız ya o tarz bi film işte.
    mesaj olarak, appearances mean nothing diyebiliriz bence (adam kısa kollu gömlekle rus baronu çökertti yahu)
    izlenir, sarar

  • Run Lola Run

    Run Lola Run

    ★★★½

    This review may contain spoilers. I can handle the truth.

    değişik filmi ,mr. nobody tarzı, her hareketin başka sonuç doğurmasıyla alakalı. mirrors edge havası verdi zaten tarz olarak kadın Hope'a da benziyo. şarkıların çoğunu da kendi seslendirmiş zaten, koşarkenki falan, fena diildi işte.