• Laguna Ave

  • Go Seppuku Yourselves

    ★★★★

  • Monster Hunter: Legends of the Guild

  • School Radio to Major Tom

    ★★★½

  • Mad God

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Resident Evil: Infinite Darkness

    ★★

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2

    ★½

  • The Dig

    ★½

  • Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 1

    ★★

  • Death to 2020

  • Max Cloud

    ★★

  • Monster Hunter

    ★½

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Over the Moon

    ★★★

  • Wonderful Paradise

    ★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Blithe Spirit

    ★★½

  • B/B

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Lovers Rock

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★½

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★

  • The Day of Destruction

    ★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • Honeymood

    ★★★

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★

  • Love Wedding Repeat

    ★★

  • Shiva Baby

    ★★★

  • Misbehaviour

    ★★

  • The Long Goodbye

  • Last and First Men

    ★★★

  • Onward

    ★★★½

  • Mogul Mowgli

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★

  • Fantasy Island

    ★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Minari

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • His House

    ★★★★

  • Goldman v Silverman

  • Like a Boss

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Bombshell

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • Last Christmas

    ★★½

  • Frozen II

    ★★★

  • Labyrinth of Cinema

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Mister America

    ★★½

  • Doom: Annihilation

    ★★½

  • Hello World

    ★★½

  • Can You Keep a Secret?

  • Jojo Rabbit

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★½

  • Hustlers

    ★★★★

  • The Personal History of David Copperfield

    ★★★½