• Dead Space: Aftermath

    ★½

  • Dead Space: Downfall

    ★★½

  • Wife of a Spy

    ★★½

  • Pulse

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Skyfall

    ★★★½

  • The Kid Detective

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★½

  • Monster Hunter: Legends of the Guild

  • Monster Hunter

    ★½

  • School Radio to Major Tom

    ★★★½

  • Go Seppuku Yourselves

    ★★★★

  • B/B

    ★★★

  • Lars and the Real Girl

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Mad God

    ★★★★

  • The Road to El Dorado

    ★★★