• Scream

    ½

  • Beanie Mania

    ★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ½

  • Black Friday

    ½

  • Home Sweet Home Alone

    ★★

  • Red Notice

    ★★★★

  • Encanto

    ★★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★

  • Injustice

    ★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • New York Ninja

    ★★★

  • The Addams Family 2

    ½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • Night of the Animated Dead

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★

  • Copshop

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Untold: Crimes & Penalties

    ★★★★

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★★★

  • Queenpins

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • If I Can’t Have Love, I Want Power

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ½

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★½

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★★

  • America: The Motion Picture

    ★★

  • The Forever Purge

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • The Deep House

    ★★★★

  • No Sudden Move

  • Luca

    ★★★★

  • Infinite

    ★★

  • Spirit Untamed

    ★★★

  • F9

    ★½

  • Cruella

    ★★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Justice Society: World War II

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★