Sort by
  • West Side Story

    ★★★

  • Punch-Drunk Love

    ★★★★

  • The Internship

    ★★★

  • As Tears Go By

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Clueless

    ★★★★½

  • The 39 Steps

    ★★★★★

  • Summer with Monika

    ★★★★½

  • Lamb

    ★★

  • The Godfather: Part II

    ★★★★★

  • The Swimming Pool

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★½

  • Spider-Man 2

    ★★★★½

  • Strange Days

    ★★★★½

  • Grave of the Fireflies

    ★★★★★

  • The Man Who Killed Don Quixote

    ★★★★½

  • La Haine

    ★★★★★

  • Peppermint Candy

    ★★★★★