Sort by
  • Night Swim

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • The Creator

    ★★

  • Love By Design

    ★★½

  • The Nun II

    ★½

  • Poor Things

    ★★★½

  • Maid Droid

    ½

  • Arranged Love

  • Baby Cat

    ½

  • Red, White & Royal Blue

  • Blue Beetle

  • Rock Hudson: All That Heaven Allowed

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★½

  • XANATHAN

  • The Boogeyman

    ★★

  • May December

    ★★★★

  • The Getback

    ★★★

  • Fast X

  • Slave Dolls

    ★★

  • Blood, Sweat and Cheer

    ★★

  • Bottoms

  • An Afternoon at My Khe

  • Darker Shades of Summer

  • Polite Society

    ½

  • Alibi.com 2

    ★★★

  • Shotgun Wedding

  • Babylon

    ★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Prey for the Devil

    ★½

  • The Menu

    ★★½

  • Bros

    ½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★½

  • Day Shift

  • Bullet Train

    ★½

  • Nope

    ★★★

  • Orchestrator of Storms: The Fantastique World of Jean Rollin

    ★★★

  • Four Samosas

    ★★½

  • Elvis

    ★★½

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Enys Men

    ★★★★★

  • Men

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★½

  • The Northman

    ★★½

  • RRR

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • Dark Glasses

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★

  • Emily the Criminal

    ★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★½

  • Diabolik

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • Chhorii

    ★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • A Stalker in the House

    ★★

  • No Time to Die

    ★★½

  • The Death of David Cronenberg

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Party from Hell

    ★★★

  • Dune

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Dawn Breaks Behind the Eyes

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • Old

    ★★★