Sort by
  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Boston Strangler

    ★★½

  • Daisy Jones & the Six

  • Your Place or Mine

    ★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • You People

    ★★½

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★½

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • Stutz

    ★★★

  • Sam & Kate

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • Meet Cute

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • My Policeman

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Sr.

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Me Time

    ★½

  • Samaritan

    ★★½

  • Clerks III

    ★★★½

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Fall

    ★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Shania Twain: Not Just a Girl

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • The Man from Toronto

    ★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Don't Make Me Go

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★½

  • Men

    ★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • David Spade: Nothing Personal

  • Metal Lords

    ★★

  • All the Old Knives

    ★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • Morbius

    ★★

  • The Bubble

    ★½

  • Moonshot

    ★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★½