Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • Creed III

    ★★★

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Pathaan

    ★★

  • You People

    ½

  • Plane

    ★★★

  • Cirkus

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • An Action Hero

    ★★½

  • Violent Night

    ★★½

  • Drishyam 2

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Thank God

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

  • Halloween Ends

    ★½

  • Ponniyin Selvan: Part I

    ★★★★

  • Kantara

    ★★★★

  • Vikram Vedha

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

    ★½

  • Brahmāstra Part One: Shiva

    ★½

  • Pinocchio

  • The Eternal Daughter

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★½

  • Pearl

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Laal Singh Chaddha

    ★★★

  • Beast

    ★★½

  • Day Shift

    ★★

  • Prey

    ★★★

  • 19(1)(a)

    ★½

  • DC League of Super-Pets

    ★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Vikram

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Men

    ★★½

  • Bhool Bhulaiyaa 2

    ★★