• Cruella

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★

  • Aladdin

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Black Panther

  • 12 Strong

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

  • The Greatest Showman

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★½

  • Good Time

    ★★

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★

  • The Lego Batman Movie

  • Get Out

    ★★★★

  • La La Land

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★

  • Deadpool

  • The Fundamentals of Caring

    ★★★★★

  • Sing Street

    ★★★★★

  • The Revenant

    ★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

  • The Martian

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Rogue Nation

    ★★★½

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★★

  • Gone Girl

    ★★★★½

  • Nightcrawler

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

  • Dawn of the Planet of the Apes

    ★★★★

  • Godzilla

    ★★★

  • The Amazing Spider-Man 2

  • Whiplash

  • Captain Phillips

    ★★★★½

  • Iron Man 3

    ★★★

  • The Way Way Back

    ★★★★½

  • The Dark Knight Rises

    ★★½

  • The Amazing Spider-Man

  • Mission: Impossible - Ghost Protocol

    ★★★★

  • Rise of the Planet of the Apes

    ★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★

  • The Losers

    ★★½

  • Remember Me

    ★★★

  • The Dark Knight

    ★★★★½

  • Iron Man

    ★★★★

  • Spider-Man 3